Braňte Se! - Speciál Střelecké Revue (CZ)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!

Jazyk: česky
Formát dokumentu: pdf
Krátký popis: Povinné čtení pro všechny, kdo jsou držiteli ZP, uvažují o pořízení zbraně nebo si zkrátka jen připouštějí možnost sebeobranyRecenze: Citát z D-FENSovy recenze (zdroj zde):
Autoři známí ze Střelecké revue do publikace koncentrovali dosavadní poznatky týkající se sebeobrany se zbraní, tedy nejen palnou. Doporučuji každému, kdo má nějaký záměr se zbraní v sebeobraně, anebo dokonce drží palnou zbraň za stejným účelem, aby uháněl do trafiky, protože tohle může být nejlépe vynaložených 65 Kč v tomto století.

Publikace obsahuje rozbor nejznámějších případů v českém právním prostředí. Svoje si řeknou hned dva advokáti (pánové Dr. Teryngel a Mgr. Jančík), soudce, státní zástupce i policajt. Nejzajímavější je nepochybně rozhovor se zlínským advokátem Jančíkem, který mluví naprosto jasně o tom, jak to policisté praktikují v případech, kdy je involvována (střelná) zbraň, s čím je třeba počítat při podání vysvětlení a proč je třeba zapojit advokáta co nejdříve. Rozhovor sice není nijak dlouhý, ale Jančík je v něm naprosto přímočarý. Ohledně kauz jistě zaujme z hlediska důvěryhodnosti justice naprosto skandální případ střelce z Kutných Hor nebo kauza expolicisty Jungmanna, kde si nasral do krku Ústavní soud.

Poznámka k uploadu:
Časopis je samozřejmě v dnešní době už vyprodaný, jediná možnost, jak ho koupit, je na alza media. Bohužel alza podporuje jen flashové online prohlížení, to je asi jako kdybyste si časopis koupili v trafice, a trafikantka vám ho nedala a mohli jste si ho jen přečíst přes okýnko. Tento torrent je tu pro všechny, kdo těch zanedbatelných 65 Kč za tohoto neocenitelného pomocníka rádi zaplatili, jen chtějí mít za své peníze časopis doma na svém PC.
               

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!