Minecraft 1.5.2 + 40 modů (2013)(CZ/SK)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!

Minecraft 1.5.2 obsahující 40 modů
Lokalizace:

CZ/SK (Multilanguage)Popis:

Minecraft je počítačová hra, odehrávajíc se v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v Javě a vyvinuta byla v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, známým též jako NOTCH.
Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastností. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů).  Ve hře je několik herních módů, kterými lze ovlivnit, zda bude hráč nesmrtelný, nebo zda se má po jeho smrti smazat aktuální svět.
Popis této verze:

Tato verze obsahuje mody typu Hvězdná brána, zbraně, mutanti, vylepšení vesničané, rakety, superhrdiny/superzáporáky, apod. celý seznam najdete ve staženém souboru.

Náhled:
Minimální konfigurace:

Procesor: 1500MHz (Single core Intel or AMD) a lepší Grafická karta: GeForce 8400 nebo Radeon HD 2400 nebo vyšší s podporou OpenGL 1.4 a lepší DirectX: Version 9 RAM: 1 GB + HDD: 1 GB volného místa + Operační systém: Windows, Linux, Mac OS X Pro internet: rychlost 256Kb/sRok vydání:
2. května 2013Ochrany:
FreeOdkaz na recenzi:
http://www.gamingsite.cz/minecraft-recenze-kosticky-kam-se-podivas/Obal CD:

Seed a body potěší, dotazy pište do komentářů


                                           

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!