Ohnivý kuře S01E60 - Nová síla (CZ)[WebRip]


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!Název: Ohnivý kuře - Nová síla (S01E60)
Délka: 57 min a 10 sec
Rok vydání: 2016
Jazyk: Český
Titulky: Nejsou
Žánr: Seriál - komedie
[/align]ČSFD

[align=center]Popis:

Klára začíná být vyčerpaná ze situace okolo Daniela. A Daniel opět boduje u Didi. Koupil jí nový telefon a přislíbil sponzorský dar její škole. Didi je nadšená, Klára již méně a dokonce Didi zakáže spát u Daniela. Didi je něšťastná, ale vzorně poslouchá. Klára její smutek vycítí a bojí se, že jí Daniel Didi krade.. Od Trébla dostane radu, aby Didi nic nezakazovala, protože Didi je chytrá holka a ví, co dělá. Klára si jeho rady bere k srdci.

Tom chce po Anně, aby víc přitlačila na Trébla. Musí se do ní zamilovat. Anna jede podle plánu a svou úlohu hraje velmi dobře. Na Trébla hraje zničenou ženu, která zjistila, že její zesnulý manžel měl milenku, která teď po Anně nárokuje nějaké peníze. Trébl jí utěšuje na pokoji a Anna se ho pokouší svést. Ale Trébl odolá.  Anna si myslí, že jí hra nevyšla. Ale Trébl pro ní zorganizoval v hotelu pokerový turnaj a Annu to dojme a nevnímá Trébla jen jako objekt obchodu a podvodu.

Malvína nutí Jardu a Olíka, aby před snídaní cvičili, ale velkého nadšení se nedočká. Jarda kontroluje, co vlastně Malvína s Alešem v kuchyni dělají a jejich počínání bagatelizuje. Aleš chce Jardovi poradit cviky na výdrž, ale Jarda o jeho rady nestojí. Získává pocit, že Malvína si myslí, že není chlap. Zajde za Liuem, aby mu dal vzácný, ale účinný nápoj na mužství. A Malvínu nezklame. Jenže když jde Liuovi poděkovat, zjistí, že žádný zázračný nápoj neexistuje. Ale Jarda je nadšený.


Kvalita zvuku a videa

Screen

100 bodů potěší a motivuje k nahození pokračujících epizod


               

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!