Polda 3 - striptýzové karetní "Prší" (2007)(CZ)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!Lokalizace: CZ
Ochrany: Free

Popis: karetní hra prší v českém dabingu.

Minimální konfigurace: Od W95. odzkoušeno na w7 64bit

Datum vydání:      26. 8. 2007
Autor:      Zima Software
Žánr:      Arkáda
Multiplayer:      Ne
Hardwarové nároky:      CPU 400 MHz, 32 MB RAM
Ovládání:      myš
Jazyk:      čeština
Neinstaluje se - Stačí rozbalit a hrát
Karetní hru „Prší jistě všichni dobře znáte, přesto vám ale aspoň ve stručnosti povím, o co ve hře jde. Hrát budete za známou postavičku poldy Pankráce a soupeřem vám bude sličná děva, kterou ovšem ovládá váš počítač. Ihned po spuštění hry si můžete v menu navolit jeden z několika stupňů autory nabídnutých obtížností, no doporučuji ván ale, abyste alespoň potud, než hře a všem jejím fintám přijdete na kloub, si navolili tu nejlehčí. Přestože samotná karetní hra je známá doslova jako staré boty, tato námi nabízená hra je zcela určitě doposud nevídaným originálem a navíc zpracována vskutku netradičním způsobem. Je totiž tak trošku propojena s erotikou, nebo chcete-li se sexem, tentokrát se ale nebude svlékat jako obvykle pouze slečna, ale i vy, tedy Pankrác, vše ovšem bude záležet na vašich kombinačních znalostech a předvídajících schopnostech, tedy striptýz bude dělat ten méně úspěšný.

Překvapením ve hře je tedy již zmíněná skutečnost, že ať už jste pánové, či ženy, zcela určitě ve hře najdete zalíbení, neboť mužským se bude líbit sličná protihráčka, dámám pak hlavní hrdina, náš dobře známý a nebojácný Pankrác, prostě na své si přijdete všichni. Hraní karet samo o sobě je dosti nezáživné, ale ve spojení s netradiční úpravou a ztvárněním, se stane určitě vyhledávanou záležitostí (znám už totiž velice dobře své čtenáře, které mám ale jinak velice ráda). Ve hře se coby polda Pankrác utkáte s pěknou slečnou v karetní hře jménem „Prší“. Pokud jste už někdy přičichli k „satanským“ obrázkům“, jak jsou karty mnohými odpůrci karetních her nazývány, jistě vám tato karetní kreace není neznámá, přesto vás alespoň ve zkratce seznámím s herními pravidly.

Na začátku hry každý z vás dvou dostane předem stanovený počet karet, kterých se musí co nejrychleji zbavit tak, že je bude odkládat na balíček, ale pouze za předpokladu, když má stejnou barvu, či karetní hodnotu. Občas můžete použít „zvláštní“ karty, které vám pomohou ve hře, třeba pokud se zbavíte esa, protihráč jedno kolo nehraje, nebo když odložíte sedmičku, musí si vzít dvě karty a podobně. Pokud ovšem máte eso či rovněž sedmičku, pak ji přihodíte a soupeř bere dvojnásobek karet, což jak jistě uznáte, je velice nepříjemné, ba co pravím, přímo infarktové. Pokud obdržíte karetní dámu, můžete si navolit změnu barvy a to tak, abyste si zvolili takovou, od které máte právě nejvíce karet. Na začátku budete mít vy i vaše protihráčka k dispozici stejný počet korun, tedy deset.

Jakmile začnete hrát a podle toho, kdo z vás dvou vyhraje, ten získá určitý díl z peněz soupeře dle toho, kolik tomuto zbylo karet. Čím více karet měl u sebe, když jste se vy zbavili poslední karty, tím ho odrbete o větší částku a tak zatím, co vám budou peníze přibývat, jemu zůstane méně, což však samozřejmě platí v plném rozsahu i naopak. Pakliže se bude peněžní zůstatek jednoho z vás rovnat nule, nebo dokonce spadnete do minusu, je tento nešťastník povinen odložit určitou část vlastního oblečení. Tak budete pokračovat zbaveni části některých svršků v další hře dále do té doby, dokud se jeden z vás neocitne… Ale už dost, přece vám to tady vše „nevyslepičím dopředu“.

Grafika hry, tak jak ji ostatně znáte z Poldových příběhů, ač kreslená je na velice dobré úrovni, spíše bych se u těchto autorů divila, kdyby tomu bylo naopak, tato grandióznost je jim vlastní. Přihlédneme-li navíc k jejímu perfektnímu ozvučení, k tomu perfektně namluvenými některými velice vtipnými průpovídkami, pak nelze tvrdit nic jiného, že zde autoři odvedli kus poctivé a skvělé práce jen proto, aby vás pobavili a rozesmáli, takže neváhejte a stahujte, přeji vám na samý konec hodně štěstí a příjemnou zábavu. Jsem totiž skutečně přesvědčena, že se s hrou samotnou hned tak rychle nerozloučíte .


                                         

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!