Transport Fever (2016)(CZ)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!
Popis:
Transport Fever je simulátor typu tycoon zaměřený především na železnici. Do herního světa se ponoříme roku 1850 a před námi bude ležet úkol vybudovat prosperující dopravní společnost. Hráč během své kariéry slibného dopravního magnáta staví železniční stanice, letiště a přístavy a vydělává potřebné finanční prostředky propojováním oblastí, které vyžadují dopravní služby.

V otevřené hře můžete stavět komplexní sítě železničních, silničních, plavebních a leteckých tras a v kampani zažijete část historie veřejné dopravy v délce více než 150 let. Berte ohled na potřeby svých občanů a sledujte, jak vaše města dynamicky rostou. Poskytujte dopravní služby nejrůznějším průmyslovým odvětvím, vybudujte kompletní trasy pro nákladní dopravu a dejte prostor hospodářskému růstu. Stůjte v čele dopravního impéria!

Postavte se výzvám herní kampaně a ponořte se do herní zábavy s historickým nádechem. Máte na výběr ze dvou kampaní s rostoucí úrovní obtížnosti. Jednotlivé mise se opírají o skutečný evropský a americký historický kontext v době 19. a 20. století a nabízejí unikátní výzvy založené na historických událostech.

Rok vydání:
2016

Lokalizace:
CZ/AJ/FR/DE/ES/RU/PL

Doporučená konfigurace:
Operační systém: Windows 7, 8 or 10 (64­bit)
Procesor:  Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5670, 1 GB VRAM
Pevný disk: 12 GB volného místa

Ochrany:
DRM-Free (GOG verze)               

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!