We Happy Few (2016)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!


[/size][size=15px]Hra We Happy Few využije roguelike princip, tedy se v ní bude hodně umírat a začínat znovu v pozměněném světě. Zajímavé jsou však pravidla světa, ve kterém nejsme supersiláci, vojáci ani téměř neviditelní zloději, ale lidé nuceni splývat s davem. Velmi podivným a zdrogovaný davem.

Hra je zasazena do alternativní verze Anglie, které během 2. světové války nedokázalo odrazit německou invazi. Píše se již rok 1964 a obyvatelé Wellington Wells přežívají v částečně zrekonstruovaném a modernizovaném a částečně zničeném městě. Hrůza kolem nich jejich dovedla ke kolektivnímu užívání jakési drogy štěstí, nošení vysmáté masek a přesvědčování sebe sama, že prožívají další nádherný den. Nepřáteli antiutopistickej společnosti se stávají lidé porušující pravidla a poukazující na realitu, kteří ostatním kazí nádhernou iluzi.

Hra nám nabízí hned tři takové černé ovce, každou s vlastním nehezkým příběhem převázaným s příběhy ostatních dvou, pár silnými a pár slabými stránkami. V role takové černé ovce - Downer chceme uniknout z městečka a jeho společnosti řítící se do záhuby. Nebude to však jednoduché, náročnost bude nastavena podle roguelike tradice - tedy velmi vysoko. Před únikem z města je třeba shromáždit zásoby a vyrobit si pomůcky a účinnější zbraně, ale nemůžeme při tom vzbudit pozornost obyvatelstva, jinak se veselí blázni na ulicích sjednotí do vraždícího davu. Downer s různými taktikami budou na obtíž různí výjimeční obyvatelé. Přímočařejší se postaví do cesty policista Bobby, trpělivým zase starší dáma, která ráda cpe nos všude tam, kde ho vůbec netřeba.

Wellington Wells je přitom procedurálně generované a po každé prohře i každém vítězství bude připravena trochu jiná verze. My však už budeme o zkušenost nebo kousek mozaiky neměnného příběhu města bohatší a právě díky lepšímu pochopení fungování společnosti budeme mít i lepší šanci na úspěch. Žádný pokus o útěk by neměl trvat déle než 3 hodiny, na normální úrovni náročnosti se ale zpočátku bude umírat mnohem dříve. Pro lidi nehľadajúcich výzvu je plánovaný speciální režim, ve kterém si užijí příběh a fungování města.Akční, Adventůra


26. Červenec 2016
Operační systém: 64 bit, Windows 7 and above
Procesor: Triple-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 460 GTX or AMD Radeon 5870 HD series or higher Mobile: NVIDIA GeForce GTX 580M or higher.
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místaOperační systém: 64 bit, Windows 7 and above
Procesor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon 7870 HD series or higher
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místa

Bez Ochran - GOG


Anglický


Anglické
Spusť "setup_we_happy_few_2.0.0.2"
Nainstaluj.
Hrej!-
-


ABCGames


...
                                         

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!