Yamicsoft Windows 10 Manager v1.1.6 (CZ)


Zaregistrujte se pro stahování torrentů!

Jazyk: MULTI: EN,PO,IT,HU,CZ atd.
Licence: KEYGENERATOR
Minimalní konfigurace: Windows: 10
Odkaz na recenzi: http://www.yamicsoft.com/windows10manager/download.html
Verzia:   1.1.6
Rok vyd:  2016Windows 10 Manager je nástroj pro komplexní údržbu a optimalizaci operačního systému Windows 10. Poskytuje přehledně strukturované grafické prostředí. Mezi dostupné součástí patří oddíl 'Information', pod kterým je možné vytvořit bod obnovení systému, zobrazit systémové informace, spravovat procesy, diagnostikovat a opravovat problémy nebo čistit systém od zbytečných souborů. Další oddíl pod názvem 'Optimizer' slouží pro optimalizaci běhu OS, tweakování, plánování nebo nastavení automaticky spouštěných programů.

Část 'Cleaner' poskytuje nástroje pro odinstalaci programů, analýzu pevného disku, čištění registru, defragmentaci, vyhledávání duplicitních souborů a úklid pracovní plochy. Oddíl 'Customization' nabízí přizpůsobení systému, připnutí souborů a složek do Start menu nebo Taskbaru, či nastavení Windows 10 aplikací. Pro maximální bezpečnost je k dispozici část s názvem 'Security', která dokáže nastavit přístupnost k diskovým oddílům a programům, uzamknout některé systémové funkce, zabezpečit soubory a složky nebo obnovit smazaná data.

Mezi poslední dvojici částí lze najít 'Network' a 'Misc. Utilities'. První z nich umožní optimalizovat internetové připojení, přepínat mezi různými síťovými nastaveními, přizpůsobit a nastavit Internet Explorer a editovat hosts soubor. Druhá z uvedených pak přináší jednoduchou práci s registrem, možnost rozdělování souborů na menší části, kopírování souborů a vytváření plánovaných úloh.KOMPLETNÝ VIDEO NÁVOD!                           

Zaregistrujte se pro stahování torrentů!